POSTS
1
Kasım 2019
SÜNNET FİYATLARI
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
NEDEN BİZ?   
Doç. Dr. Engin Yılmaz  cevaplıyor...
Sünnet, çocuğun bütün hayatını etkileyeceği için uzmanlık gerektiren bir operasyondur. Uzman ekibimiz ile operasyon öncesi ve sonrasını bütün ayrıntılarıyla planlayarak hareket etmekteyiz.

Yaş grubu ayırt etmeksizin tüm yaş gruplarındaki bebek ve çocuklar için lokal anestezi yöntemi ile ağrısız operasyon gerçekleştirebilmekteyiz. Çocuklarımızı narkoza maruz bırakmadan çözüm üretebilmekteyiz.

Ailenin talebi olması halinde genel anestezi ya da sedasyon uygulaması gerçekleştirebilmekteyiz.

Çocuklarda yaşanabilecek olan yoğun sünnet stresini, alanında uzman ekibimiz ile minimuma indirebilmekteyiz.

Sünnet öncesinde çocuğunuz uzman hekimimiz tarafından ücretsiz ön muayene edilerek, uygulanacak en uygun yöntem belirlenmektedir. Stres yaşayan çocuklar için sakinleştirici yöntemler ile operasyona hazır hale getirilmektedir.

Sünnet operasyonunda uygulanan en son trend ve yöntemler takip edilerek uygulaması gerçekleşmektedir.

Genel olarak estetik, dikişsiz ve pansumansız (plastik kıskaç) standart sünnet yöntemi uygulanmaktadır. Aileden gelen özel bir talep olması halinde DİĞER YÖNTEMLER DE uygulanabilmektedir.

Sünnet için özel olarak oluşturulan kliniğimizde, bireylerin resim ve video çekimlerine uygun bir ortamda sünnet operasyonu gerçekleştirilmektedir.

Sünnet operasyonu amacıyla oluşturulan kliniğimizde, bireyler enfeksiyon kaptırma riskine karşılık sterilize şartlarına uygun hale getirilmektedir. Çocuğun enfeksiyon kapma riski ortadan kaldırılmaktadır.

Sünnet operasyonu öncesi ve sonrasında, uzman hekimin ile sürekli iletişim halinde olmaktasınız. 

Operasyon sonrasında da ilerleyiş düzenli olarak kontrol altında tutulmaktadır. 
Sünnet operasyonu fiyatları, uygulanacak olan yönteme göre farklılık göstermekle birlikte her bütçeye uygun paket fiyatlarımız bulunmaktadır.
WhatsApp chat